Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Aarschot.

Straat en huisnummer

Gijmelsesteenweg 2
3200 Aarschot

Openingsuren

Maandag Op afspraak
Dinsdag 14:00 - 18:00
Woensdag 14:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 13:00
14:00 - 17:45
Vrijdag 14:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar.

Boek je afspraak online

Isabelle Drieskens

Zaakvoerder

aarschot@belisol.be

Werner Everaerts

Adviseur

leuven@belisol.be

Hans Moons

Adviseur

0475 75 05 24

Hans.Moons@belisol.be

Nicky Vanoppen

Adviseur

0479 95 88 77

Nicky.Vanoppen@belisol.be

Miet Housen

Hoofd boekhouding

boekhouding.leuven@belisol.be

Luc Vanoppen

Technisch verantwoordelijke

Luc.Vanoppen@belisol.be

Ineke Hanson

Nacalculatie

Ineke.Hanson@belisol.be

Nico Swinnen

Opmeter

Nico.Swinnen@belisol.be

Sarah Sallaerts

Afspraken definitieve opmeting

sarah.sallaerts@belisol.be

Vakantieperiode

Tijdens de vakantieperiode, is onze toonzaal gesloten van 14/07 tot 15/08. Vanaf 16/08 zijn wij er weer voor u. Wij wensen u een prettig verlof.