Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Brasschaat.

Straat en huisnummer

Kapelsesteenweg 438
2930 Brasschaat

Openingsuren

Maandag Gesloten
Dinsdag 11:00 - 16:00
Woensdag 11:00 - 16:00
Donderdag 11:00 - 16:00
Vrijdag 11:00 - 16:00
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar.

Boek je afspraak online

Diederik Van Himme

Zaakvoerder

Diederik.Vanhimme@belisol.be

Nicole Van Himme

Zaakvoerder

Nicole.Vanhimme@belisol.be

Paul Herbots

Verkoop

Paul.Herbots@belisol.be

Marc Rombouts

Verkoop

Marc.Rombouts@belisol.be

Tim Van Laer

Verkoop

Tim.VanLaer@belisol.be

Philip De Winter

Verkoop

philip.dewinter@belisol.com

Nico Verbaenen

Verkoop

nico.verbaenen@belisol.be

Erlend Spinnox

Verkoop

Erlend.spinnox@belisol.com

Danny De Ridder

Administratie

Brasschaat@belisol.be

Liesbet Vandyck

Administratie

Brasschaat@belisol.be

Vivi De Brouwer

Administratie

Brasschaat@belisol.be

Mariko Van Himme

Administratie

Antwerpen@belisol.be

Debora De Bruyn

Administratie

Antwerpen@belisol.be