Dankuwel!

We hebben uw aanvraag goed ontvangen. U ontvangt in uw mailbox nog een bevestigingsmail.
Als u ondertussen vragen hebt, kan u steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Brasschaat.

Welkom bij Belisol Brasschaat.

Ben je op zoek naar nieuwe ramen, deuren of schuiframen? Dan loont het zeker de moeite om een bezoek te brengen aan de showroom in Brasschaat. Ons team van enthousiaste en ervaren medewerkers staat klaar om je persoonlijk te begeleiden bij jouw (ver)bouwproject.

Bij Belisol Brasschaat ben je zeker van een uitgebreid aanbod. In onze showroom kan je kiezen uit verschillende materialen, stijlen en kleuren. Zo zijn we zeker dat er voor ieder wat wils is. Keuzestress is niet nodig want je staat er niet alleen voor. Onze adviseurs begeleiden je bij iedere stap: van de technische vereisten tot jouw persoonlijke voorkeuren. Heb je je keuze gemaakt? Dan kan je ook daarna nog op beide oren slapen, want bij Belisol Brasschaat streven we naar een vlekkeloos parcours van advies tot plaatsing. Zo kan je optimaal genieten van jouw nieuwe ramen of deuren. Belisol belooft je niet alleen esthetische, hoogkwalitatieve ramen en deuren, we geven je ook garantiebewijzen voor 10 jaar garantie. Je bent en blijft zeker, wanneer je Belisol je vertrouwen geeft.

Paul Herbots

Verkoop

Wat we bij Belisol Brasschaat beloven

  • Ramen en deuren van de beste kwaliteit binnen elk budget
  • Professioneel advies en perfecte opmeting
  • Vakkundige plaatsing en nette afwerking
  • Kwaliteitscontrole en 10 jaar garantie

Straat en huisnummer

Kapelsesteenweg 438
2930 Brasschaat

Openingsuren

Maandag Gesloten
Dinsdag 11:00 - 16:00
Woensdag 11:00 - 16:00
Donderdag 11:00 - 16:00
Vrijdag 11:00 - 16:00
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor u klaar. Wij komen graag bij u langs of we ontvangen u in onze showroom in Brasschaat.

Paul Herbots

Verkoop

Paul.Herbots@belisol.be

Marc Rombouts

Verkoop

Marc.Rombouts@belisol.be

Tim Van Laer

Verkoop

Tim.VanLaer@belisol.be

Nico Verbaenen

Verkoop

nico.verbaenen@belisol.be

Danny De Ridder

Administratie

Brasschaat@belisol.be

Mark Klaessen

Verkoop

Mark.Klaessen@belisol.com

Liesbet Vandyck

Administratie

Brasschaat@belisol.be

Vivi De Brouwer

Administratie

Brasschaat@belisol.be

Debora De Bruyn

Administratie

Antwerpen@belisol.be