Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Breda.

Straat en huisnummer

Neerloopweg 20
4814 RS Breda

Openingsuren

Maandag 8:30 - 17:00
Dinsdag 8:30 - 17:00
Woensdag 8:30 - 17:00
Donderdag 8:30 - 17:00
Vrijdag 8:30 - 17:00
Zaterdag 9:00 - 15:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar. Wij komen graag bij jou langs of we ontvangen je in onze showroom in Breda.

Liza Huissen

Verkoop

Liza.Huissen@belisol.com

Niek Brouwers

Verkoop

Niek.Brouwers@belisol.com

Lisa Phaff

Administratie

Lisa.Phaff@belisol.com

Marwa Nias

Administratie

sales-breda@belisol.com

Huseyin Dogan

Service

service-breda@belisol.com

Jamie Eshuis

Facturatie

Jamie.Eshuis@belisol.com

Jesse Riemens

Adviseur

jesse.riemens@belisol.com