Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Breda.

Straat en huisnummer

Neerloopweg 20
4814 RS Breda

Openingsuren

Maandag 9:00 - 17:30
Dinsdag 9:00 - 17:30
Woensdag 9:00 - 17:30
Donderdag 9:00 - 17:30
Vrijdag 9:00 - 17:30
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar.

Boek je afspraak online

Liza Huissen

Verkoop

Liza.Huissen@belisol.com

Niek Brouwers

Verkoop

Niek.Brouwers@belisol.com

Lisa Phaff

Administratie

Lisa.Phaff@belisol.com

Marwa Nais

Administratie

sales-breda@belisol.com

Marc Polfliet

Werkvoorbereider

werkvoorbereiding.breda@belisol.com

Huseyin Dogan

Service

service-breda@belisol.com

Barbara Mikhout

Boekhouding

Barbara.Mikhout@belisol.com

Jamie Eshuis

Planning

Jamie.Eshuis@belisol.com