Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Ieper.

Welkom bij Belisol [Ieper.

Ben je op zoek naar nieuwe ramen, deuren of schuiframen? Dan loont het zeker de moeite om een bezoek te brengen aan de showroom in Ieper. Ons team van enthousiaste en ervaren medewerkers staat klaar om je persoonlijk te begeleiden bij jouw (ver)bouwproject.

Bij Belisol Ieper ben je zeker van een uitgebreid aanbod. In onze showroom kan je kiezen uit verschillende materialen, stijlen en kleuren. Zo zijn we zeker dat er voor ieder wat wils is. Keuzestress is niet nodig want je staat er niet alleen voor. Onze adviseurs begeleiden je bij iedere stap: van de technische vereisten tot jouw persoonlijke voorkeuren. Heb je je keuze gemaakt? Dan kan je ook daarna nog op beide oren slapen, want bij Belisol Ieper streven we naar een vlekkeloos parcours van advies tot plaatsing. Zo kan je optimaal genieten van jouw nieuwe ramen of deuren. Belisol belooft je niet alleen esthetische, hoogkwalitatieve ramen en deuren, we geven je ook garantiebewijzen voor 10 jaar garantie. Je bent en blijft zeker, wanneer je Belisol je vertrouwen geeft.

Wat we bij Belisol Ieper beloven

  • Ramen en deuren van de beste kwaliteit binnen elk budget
  • Professioneel advies en perfecte opmeting
  • Vakkundige plaatsing en nette afwerking
  • Kwaliteitscontrole en 10 jaar garantie

Straat en huisnummer

Rijselstraat 27
8900 Ieper

Openingsuren

Maandag Op afspraak
Dinsdag Op afspraak
Woensdag Op afspraak
Donderdag Op afspraak
Vrijdag Op afspraak
Zaterdag Op afspraak
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar. Wij komen graag bij jou langs of we ontvangen je in onze showroom in Ieper.

Frederic Vanhoucke

Adviseur

Frederic.Vanhoucke@belisol.be

Fabrice Devolder

Adviseur

Fabrice.Devolder@belisol.be

Dave Vermet

Opmeter

Ieper@belisol.be

Lindsay Legrou

Planning

lindsay.legrou@belisol.com

Willem Vantomme

Dienst na verkoop

Willem.vantomme@belisol.com

Sofie Mahieu

Boekhouding & Premies

boekhouding@beliwest.be