Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Kortrijk.

Straat en huisnummer

Oudenaardsesteenweg 52
8500 Kortrijk

Openingsuren

Maandag Op afspraak
Dinsdag 10:00 - 12:00
13:30 - 17:30
Woensdag 10:00 - 12:00
13:30 - 17:30
Donderdag 10:00 - 12:00
13:30 - 17:30
Vrijdag 10:00 - 12:00
13:30 - 17:30
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar.

Boek je afspraak online

Jonas Vandewalle

Adviseur

Jonas.Vandewalle@belisol.be

Yassine Berrahou

Adviseur

yassine.berrahou@belisol.be

Klaas Six

Boekhouding

Klaas.Six@belisol.be

Wouter Vierstraete

Planning

Wouter.Vierstraete@belisol.be

Dave Vermet

Opmeter

Kortrijk@belisol.be

Brian Maertens

Opmeter

Kortrijk@belisol.be

Dries Gruwez

Administratie

Dries.Gruwez@belisol.com