Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Leuven.

Straat en huisnummer

Tiensevest 186
3000 Leuven

Openingsuren

Maandag 9:00 - 12:30
13:30 - 17:00
Dinsdag 9:00 - 12:30
13:30 - 17:00
Woensdag 9:00 - 12:30
13:30 - 17:00
Donderdag 9:00 - 12:30
13:30 - 17:00
Vrijdag 9:00 - 12:30
13:30 - 17:00
Zaterdag 10:00 - 12:30
12:30 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar.

Boek je afspraak online

Isabelle Drieskens

Zaakvoerder

leuven@belisol.be

Werner Everaerts

Adviseur

leuven@belisol.be

Patrick Roosen

Adviseur

0476 90 75 63

Patrick.Roosen@belisol.be

Hans Moons

Adviseur

0475 75 05 24

Hans.Moons@belisol.be

Hans Wouters

Adviseur

0476 64 45 66

Hans.Wouters@belisol.be

Nicky Vanoppen

Adviseur

0479 95 88 77

Nicky.Vanoppen@belisol.be

Miet Housen

Hoofd boekhouding

boekhouding.leuven@belisol.be

Luc Vanoppen

Technisch verantwoordelijke

Luc.Vanoppen@belisol.be

Ineke Hanson

Nacalculatie

Ineke.Hanson@belisol.be

Nico Swinnen

Opmeter

Nico.Swinnen@belisol.be

Sarah Sallaerts

Dienst na verkoop

nadiensten.leuven@belisol.be

Kelly Voet

Afspraken verkoop & definitieve opmeting

receptie.leuven@belisol.be