Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Leuven.

Straat en huisnummer

Tiensevest 186
3000 Leuven

Openingsuren

Maandag Gesloten
Dinsdag Gesloten
Woensdag Gesloten
Donderdag Gesloten
Vrijdag Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar. Wij komen graag bij jou langs of we ontvangen je in onze showroom in Leuven.

Isabelle Drieskens

Zaakvoerder

leuven@belisol.be

Patrick Roosen

Adviseur

0476 90 75 63

Patrick.Roosen@belisol.be

Hans Moons

Adviseur

0475 75 05 24

Hans.Moons@belisol.be

Hans Wouters

Adviseur

0476 64 45 66

Hans.Wouters@belisol.be

Nicky Vanoppen

Adviseur

0479 95 88 77

Nicky.Vanoppen@belisol.be

Algemene administratie

Administratie

receptie.leuven@belisol.com

Boekhouding & premies

Boekhouding

boekhouding.leuven@belisol.com

planning Leuven

Planning

planning.leuven@belisol.com

Dienst-na-verkoop

Dienst na verkoop

nadiensten.leuven@belisol.com

Telefonisch bereikbaar

Onze showroom is gesloten omwille van de maatregelen omtrent het Coronavirus. We blijven wel telefonisch bereikbaar.