Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Leuven.

Welkom bij Belisol Leuven.

Bij Belisol Leuven ontvangen we je in een prachtig oud herenhuis op de ring van Leuven. Onze showroom werd in 2021 gerenoveerd en uitgerust met een volledig aanbod ramen, deuren, schuifdeuren en toebehoren volgens de laatste nieuwigheden en de heersende trends.

Met meer dan 25 jaar ervaring op de teller, ben je bij ons zeker van een deskundige partner bij je renovatie- of nieuwbouwproject. We komen graag bij je thuis langs om te luisteren naar jouw behoeftes en wensen en werken vervolgens een voorstel op maat voor je uit. We nodigen je graag uit in onze showroom om de offerte in detail te bespreken en de geadviseerde elementen te bekijken. Ga je met ons in zee? Dan kan je rekenen op een team van enthousiaste en gedreven medewerkers die zich stuk voor stuk voor de volle 100% inzetten voor jouw project. Wij kijken er alvast naar uit om kennis te maken!

Een ongedwongen en spontaan contact met de klant maakt de samenwerking zoveel makkelijker.

Isabelle Drieskens

Zaakvoerder

Wat we bij Belisol Leuven beloven

  • Ramen en deuren van de beste kwaliteit binnen elk budget
  • Professioneel advies en perfecte opmeting
  • Vakkundige plaatsing en nette afwerking
  • Kwaliteitscontrole en 10 jaar garantie

Straat en huisnummer

Tiensevest 186
3000 Leuven

Openingsuren

Maandag 10:00 - 17:00
Dinsdag 10:00 - 17:00
Woensdag Op afspraak
Donderdag 10:00 - 17:00
Vrijdag 10:00 - 17:00
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Vakantiedagen

Gesloten van 17/07/2021 tot 08/08/2021

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar. Wij komen graag bij jou langs of we ontvangen je in onze showroom in Leuven.

Isabelle Drieskens

Zaakvoerder

leuven@belisol.be

Patrick Roosen

Adviseur

0476 90 75 63

Patrick.Roosen@belisol.be

Hans Moons

Adviseur

0475 75 05 24

Hans.Moons@belisol.be

Hans Wouters

Adviseur

0476 64 45 66

Hans.Wouters@belisol.be

Nicky Vanoppen

Adviseur

0479 95 88 77

Nicky.Vanoppen@belisol.be

Algemene administratie

Administratie

receptie.leuven@belisol.com

Boekhouding & premies

Boekhouding

boekhouding.leuven@belisol.com

planning Leuven

Planning

planning.leuven@belisol.com

Dienst-na-verkoop

Dienst na verkoop

nadiensten.leuven@belisol.com