Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Mechelen.

Straat en huisnummer

Mechelsesteenweg 207
2820 Bonheiden

Openingsuren

Maandag 10:00 - 18:00
Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar.

Boek je afspraak online

Gunther Schouppe

Zaakvoerder

gunther.schouppe@belisol.com

Nadia Michiels

Zaakvoerder

nadia.michiels@belisol.com

Ann Possemiers

Administratie

administratie.mechelen@belisol.com

Roger Ver Elst

Adviseur

roger.verelst@belisol.com

Dieter Koppers

Adviseur

dieter.koppers@belisol.com

Sam Carael

Adviseur

sam.carael@belisol.com

Boekhouding

Boekhouding

boekhouding.mechelen@belisol.com

Klantendienst

Dienst na verkoop

klantendienst.mechelen@belisol.com

Planning

Planning

planning.mechelen@belisol.com

Openzondagen

Onze showroom is geopend op zondag 17/3 en 24/3 van 10:00 tot 18:00.