Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Mechelen.

Straat en huisnummer

Mechelsesteenweg 207
2820 Bonheiden

Openingsuren

Maandag 10:00 - 18:00
Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar.

Boek je afspraak online

Hilde Dirix

Zaakvoerder

Hilde.Dirix@belimech.be

Monique Dirix

Zaakvoerder

Monique.Dirix@belimech.be

Ann Possemiers

Administratie

administratie@belimech.be

Roger Ver Elst

Adviseur

roger@belimech.be

Dieter Koppers

Adviseur

dieter@belimech.be

Sam Carael

Adviseur

sam.carael@belisol.be

Openzondagen

Zondag 23 en 30 september openen wij onze deuren van 10u tot 16u