Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Namen.

Straat en huisnummer

Route de Hannut 14
5000 Namen

Openingsuren

Maandag 8:30 - 18:00
Dinsdag 8:30 - 18:00
Woensdag 8:30 - 18:00
Donderdag 8:30 - 18:00
Vrijdag 8:30 - 17:30
Zaterdag 10:00 - 13:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar.

Boek je afspraak online

Jérôme Nicolas

Zaakvoerder

Jerome.Nicolas@belisol.be

Jean-François Gilles

Zaakvoerder

Jean-Francois.Gilles@belisol.be

Patricia Sciarra

Administratie

Patricia.Sciarra@belisol.be

Francoise Despineux

Administratie

Francoise.Despineux@belisol.be

Steeves Muselle

Verkoop

steeves.muselle@belisol.com

Cyprien Bodart

Verkoop

cyprien.bodart@belisol.com

Aymeline Delchambre

Commercial

Aymeline.delchambre@belisol.com

Sandrine Delcourt

Planning

Sandrine.delcourt@belisol.com

Eric Renotte

Deviseur

eric.renotte@belisol.com