Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Roeselare.

Welkom bij Belisol Roeselare.

Ben je op zoek naar nieuwe ramen, deuren of schuiframen? Dan loont het zeker de moeite om een bezoek te brengen aan de showroom in Roeselare. Ons team van enthousiaste en ervaren medewerkers staat klaar om je persoonlijk te begeleiden bij jouw (ver)bouwproject.

Bij Belisol Roeselare ben je zeker van een uitgebreid aanbod. In onze showroom kan je kiezen uit verschillende materialen, stijlen en kleuren. Zo zijn we zeker dat er voor ieder wat wils is. Keuzestress is niet nodig want je staat er niet alleen voor. Onze adviseurs begeleiden je bij iedere stap: van de technische vereisten tot jouw persoonlijke voorkeuren. Heb je je keuze gemaakt? Dan kan je ook daarna nog op beide oren slapen, want bij Belisol Roeselare streven we naar een vlekkeloos parcours van advies tot plaatsing. Zo kan je optimaal genieten van jouw nieuwe ramen of deuren. Belisol belooft je niet alleen esthetische, hoogkwalitatieve ramen en deuren, we geven je ook garantiebewijzen voor 10 jaar garantie. Je bent en blijft zeker, wanneer je Belisol je vertrouwen geeft.

Of het nu gaat om een groot of een klein project, we plannen altijd een huisbezoek in. Alleen zo kunnen we advies op maat aanbieden.

Arno Bouvry

Zaakvoerder

Wat we bij Belisol Roeselare beloven

  • Ramen en deuren van de beste kwaliteit binnen elk budget
  • Professioneel advies en perfecte opmeting
  • Vakkundige plaatsing en nette afwerking
  • Kwaliteitscontrole en 10 jaar garantie

Straat en huisnummer

Meensesteenweg 241
8800 Roeselare

Vakantiedagen

Deze showroom is gesloten wegens vakantie.

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar. Wij komen graag bij jou langs of we ontvangen je in onze showroom in Roeselare.

Arno Bouvry

Zaakvoerder

arno.bouvry@belisol.com

Gil Bouvry

Zaakvoerder

gil.bouvry@belisol.com

Fabrice Devolder

Adviseur

Fabrice.Devolder@belisol.be

Kurt Bouvry

Adviseur

kurt.bouvry@belisol.com

Frederic Vanhoucke

Adviseur

Frederic.Vanhoucke@belisol.be

Lindsay Legrou

Planning

lindsay.legrou@belisol.com

Sofie Mahieu

Boekhouding & Premies

boekhouding@beliwest.be

Willem Vantomme

Dienst na verkoop

Willem.vantomme@belisol.com