Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Roeselare.

Straat en huisnummer

Westlaan 373
8800 Roeselare

Openingsuren

Maandag Op afspraak
Dinsdag 10:00 - 12:30
13:30 - 17:30
Woensdag 10:00 - 12:30
13:30 - 17:30
Donderdag 10:00 - 12:30
13:30 - 17:30
Vrijdag 10:00 - 12:30
13:30 - 17:30
Zaterdag Op afspraak
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar.

Boek je afspraak online

Fabrice Devolder

Adviseur

Fabrice.Devolder@belisol.be

Kelly Verhaeghe

Commercieel assistent

Kelly.Verhaeghe@belisol.be

Klaas Six

Boekhouding

Klaas.Six@belisol.be

Wouter Vierstraete

Planning

Wouter.Vierstraete@belisol.be

Anganie Vanslambrouck

Administratie

Anganie.Vanslambrouck@belisol.be

Dries Gruwez

Administratie

Dries.Gruwez@belisol.com

Dave Vermet

Opmeter

Roeselare@belisol.be

Brian Maertens

Opmeter

Roeselare@belisol.be

Bram Roets

Adviseur

Bram.roets@belisol.com