Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Roeselare.

Straat en huisnummer

Meensesteenweg 241
8800 Roeselare

Openingsuren

Maandag Op afspraak
Dinsdag 10:00 - 12:30
13:30 - 17:30
Woensdag 10:00 - 12:30
13:30 - 17:30
Donderdag 10:00 - 12:30
13:30 - 17:30
Vrijdag 10:00 - 12:30
13:30 - 17:30
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar. Wij komen graag bij jou langs of we ontvangen je in onze showroom in Roeselare.

Fabrice Devolder

Adviseur

Fabrice.Devolder@belisol.be

Frederic Vanhoucke

Adviseur

Frederic.Vanhoucke@belisol.be

Dave Vermet

Opmeter

Roeselare@belisol.be

Lindsay Legrou

Planning

lindsay.legrou@belisol.com

Sofie Mahieu

Boekhouding & Premies

boekhouding@beliwest.be

Willem Vantomme

Dienst na verkoop

Willem.vantomme@belisol.com

Wij blijven bereikbaar

Wij blijven bereikbaar en helpen u op een veilige manier verder.

Maak online een afspraak of bel ons.