Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Straatsburg.

Straat en huisnummer

337 Avenue de Colmar
67100 Strasbourg

Openingsuren

Maandag 10:00 - 17:00
Dinsdag 10:00 - 17:00
Woensdag 10:00 - 17:00
Donderdag 10:00 - 17:00
Vrijdag 10:00 - 17:00
Zaterdag Op afspraak
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar.

Boek je afspraak online

Vincent Schalck

Zaakvoerder

Vincent.Schalck@belisol.com

Sylvain Richert

Adviseur

Sylvain.Richert@belisol.com

Johan Decarriere

Adviseur

Johan.Decarriere@belisol.com

Nathalie Bur

Administratie

Nathalie.Bur@belisol.com

Herve Lagrange

Opmeter

Herve.Lagrange@belisol.com

Florian Dumont

Opmeter

strasbourg@belisol.fr

Alexandre Pascale

Opmeter

strasbourg@belisol.fr

Marco Rosa

Technico-commerciale

marco.rosa@belisol.com