Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Tienen.

Straat en huisnummer

Sint-Truidensesteenweg 403
3300 Tienen

Openingsuren

Maandag 14:00 - 18:00
Dinsdag 14:00 - 18:00
Woensdag Op afspraak
Donderdag 14:00 - 18:00
Vrijdag Op afspraak
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar.

Boek je afspraak online

Isabelle Drieskens

Zaakvoerder

tienen@belisol.be

Werner Everaerts

Adviseur

leuven@belisol.be

Patrick Roosen

Adviseur

0476 90 75 63

Patrick.Roosen@belisol.be

Hans Wouters

Adviseur

0476 64 45 66

Hans.Wouters@belisol.be

Miet Housen

Hoofd boekhouding

boekhouding.leuven@belisol.be

Luc Vanoppen

Technisch verantwoordelijke

Luc.Vanoppen@belisol.be

Ineke Hanson

Nacalculatie

Ineke.Hanson@belisol.be

Nico Swinnen

Opmeter

Nico.Swinnen@belisol.be

Sarah Sallaerts

Dienst na verkoop

nadiensten.leuven@belisol.be

Vakantieperiode

Tijdens de vakantieperiode, is onze toonzaal gesloten van 21/07 tot 15/08. Vanaf 16/08 zijn wij er weer voor u. Wij wensen u een prettig verlof.