Annecy

04/50.51.57.57
of

Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

4 Avenue Zanaroli
74600 Seynod

Openingsuren

Maandag 9:00 - 12:00
14:00 - 18:00
Dinsdag 9:00 - 12:00
14:00 - 18:00
Woensdag 9:00 - 12:00
14:00 - 18:00
Donderdag 9:00 - 12:00
14:00 - 18:00
Vrijdag 9:00 - 12:00
14:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan 24 op 7 voor jou klaar.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Boek je afspraak online

Manuel Willame

Zaakvoerder

Manuel.Willame@belisol.com

Gilles Simonet

Adviseur

Simonet.Gilles@belisol.com

Laurent Bozon

Adviseur

Laurent.Bozon@belisol.com

Patrick Dvoskine

Adviseur

patrick.dvoskine@belisol.com

Johanne Decarriere

Adviseur

Johanne.Decarriere@belisol.com

Alex Raisi

Adviseur

Alex.Raisi@belisol.com

Caroline Gruaz

Administratie

Caroline.Gruaz@belisol.com