Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Herentalsebaan 485
2160 Wommelgem

Openingsuren

Maandag 10:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Dinsdag 10:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Woensdag 10:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Donderdag 10:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan 24 op 7 voor jou klaar.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Boek je afspraak online

Diederik Van Himme

Zaakvoerder

Diederik.Vanhimme@belisol.be

Nicole Van Himme

Zaakvoerder

Nicole.Vanhimme@belisol.be

Paul Herbots

Verkoop

Paul.Herbots@belisol.be

Marc Rombouts

Verkoop

Marc.Rombouts@belisol.be

Tim Van Laer

Verkoop

Tim.VanLaer@belisol.be

Tom Wijns

Verkoop

Tom.Wijns@belisol.be

Werner Bogaerts

Verkoop

Werner.Bogaerts@belisol.be

Cedric Daniels

Verkoop

cedric.daniels@belisol.com

Danny De Ridder

Administratie

Antwerpen@belisol.be

Vivi De Brouwer

Administratie

Antwerpen@belisol.be

Liesbet Vandyck

Administratie

Antwerpen@belisol.be

Mariko Van Himme

Administratie

Antwerpen@belisol.be

Debora De Bruyn

Administratie

Antwerpen@belisol.be