Ramen, deuren en schuiframen bij Belisol Bordeaux

Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

178 Avenue de Saint Médard
33320 Eysines

Openingsuren

Maandag 9:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Dinsdag 9:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Woensdag 9:00 - 12:00
14:00 - 18:00
Donderdag 9:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Vrijdag 9:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar. Wij komen graag bij jou langs of we ontvangen je in onze showroom in Bordeaux.

Mylène Theissing

Adviseur

Mylene.Theissing@belisol.com

Anne-Laure Pilo

Commercieel assistent

bordeaux@belisol.fr

Niel Houbedine

Verkoop

Niel.Houdebine@belisol.com

Cedric Arnaud

Adviseur

cedric.arnaud@belisol.com

Benjamin Boissavy

Technisch verantwoordelijke

bordeaux@belisol.fr

Pierre Guilliaume Laval

Technieker

bordeaux@belisol.fr

Yoan Faure

Technieker

bordeaux@belisol.fr

Christopher Roulot

Adviseur

christopher.roulot@belisol.com

David Lang

Adviseur

david.lang@belisol.com