Belisol Brasschaat

03/353.21.72
Of

Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Kapelsesteenweg 438
2930 Brasschaat

Openingsuren

Maandag Gesloten
Dinsdag 11:00 - 16:00
Woensdag 11:00 - 16:00
Donderdag 11:00 - 16:00
Vrijdag 11:00 - 16:00
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan 24 op 7 voor jou klaar.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Boek je afspraak online

Diederik Van Himme

Zaakvoerder

Diederik.Vanhimme@belisol.be

Nicole Van Himme

Zaakvoerder

Nicole.Vanhimme@belisol.be

Carl Maes

Adviseur

Carl.Maes@belisol.be

Paul Herbots

Adviseur

Paul.Herbots@belisol.be

Marc Rombouts

Adviseur

Marc.Rombouts@belisol.be

Tim Eygenraam

Adviseur

Tim.Eygenraam@belisol.be

Tim Van Laer

Adviseur

Tim.VanLaer@belisol.be

Tom Wijns

Adviseur

Tom.Wijns@belisol.be

Danny De Ridder

Administratie

Brasschaat@belisol.be

Evert Op De Beeck

Administratie

Brasschaat@belisol.be

Dieter Buys

Administratie

Brasschaat@belisol.be

Liesbet Vandyck

Administratie

Brasschaat@belisol.be

Vivi De Brouwer

Administratie

Brasschaat@belisol.be