Belisol Breda

076/522.47.67
Of

Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Neerloopweg 20
4814 RS Breda

Openingsuren

Maandag 9:00 - 17:00
Dinsdag 9:00 - 17:00
Woensdag 9:00 - 17:00
Donderdag 9:00 - 17:00
Vrijdag 9:00 - 17:00
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan 24 op 7 voor jou klaar.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Boek je afspraak online

Liza Huissen

Verkoop

Liza.Huissen@belisol.com

Niek Brouwers

Verkoop

Niek.Brouwers@belisol.com

Jamie Eshuis

Planning

jamie.eshuis@belisol.com

Huseyin Dogan

Service

kantoor.drechtsteden@belisol.com

Kiske Martens

Werkvoorbereider

Kiske.Martens@belisol.com

Gerwin Verlaar

Werkvoorbereider

Gerwin.Verlaar@belisol.com

Barbara Mikhout

Boekhouding

Barbara.Mikhout@belisol.com

Openingsuren kerstvakantie

Zaterdag 24-12-16: 10.00-14.00 uur

Zaterdag 31-12-16: 10.00-14.00 uur