Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Genkersteenweg 368
3500 Hasselt

Openingsuren

Maandag 10:00 - 18:00
Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag Op afspraak
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag Op afspraak

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar.

Boek je afspraak online

Isabelle Alen

Zaakvoerder

Isabelle.Alen@belisol.be

Frédéric Alen

Zaakvoerder

Frederic.Alen@belisol.be

Jimmy Gierts

Adviseur

Jimmy.Gierts@belisol.be

Pierre Fryns

Adviseur

Pierre.Fryns@belisol.be

Lotte Moonen

Onthaal & Offertedienst

Lotte.Moonen@belisol.be

Kris Crommen

Technisch verantwoordelijke

Kris.Crommen@belisol.be

Jonatan Neven

Verkoop

Jonatan.neven@belisol.com