Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Genkersteenweg 368
3500 Hasselt

Openingsuren

Maandag 9:00 - 18:00
Dinsdag 9:00 - 18:00
Woensdag 9:00 - 18:00
Donderdag 9:00 - 18:00
Vrijdag 9:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag Op afspraak

Onze adviseurs staan 24 op 7 voor jou klaar.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Boek je afspraak online

Isabelle Alen

Zaakvoerder

Isabelle.Alen@belisol.be

Frédéric Alen

Zaakvoerder

Frederic.Alen@belisol.be

Jimmy Gierts

Adviseur

Jimmy.Gierts@belisol.be

Pierre Fryns

Adviseur

Pierre.Fryns@belisol.be

Hans Roose

Adviseur

Hans.Roose@belisol.be

Lotte Moonen

Onthaal & Offertedienst

Lotte.Moonen@belisol.be