Ramen, deuren en schuiframen bij Belisol Ieper

Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Rijselstraat 27
8900 Ieper

Openingsuren

Maandag Op afspraak
Dinsdag Op afspraak
Woensdag Op afspraak
Donderdag Op afspraak
Vrijdag Op afspraak
Zaterdag Op afspraak
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar. Wij komen graag bij jou langs of we ontvangen je in onze showroom in Ieper.

Frederic Vanhoucke

Adviseur

Frederic.Vanhoucke@belisol.be

Fabrice Devolder

Adviseur

Fabrice.Devolder@belisol.be

Dave Vermet

Opmeter

Ieper@belisol.be

Lindsay Legrou

Planning

lindsay.legrou@belisol.com

Willem Vantomme

Dienst na verkoop

Willem.vantomme@belisol.com

Sofie Mahieu

Boekhouding & Premies

boekhouding@beliwest.be

Wij blijven open op afspraak

Onze showroom te Ieper is omwille van de Covid-maatregelen enkel geopend op afspraak. Maak een afspraak online, of bel ons! Wij helpen u graag op een veilige manier verder.