Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Oudenaardsesteenweg 52
8500 Kortrijk

Openingsuren

Maandag Op afspraak
Dinsdag 13:30 - 17:30
Woensdag Gesloten
Donderdag 13:30 - 17:30
Vrijdag 13:30 - 17:30
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan 24 op 7 voor jou klaar.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Boek je afspraak online

Dave Cafmeyer

Zaakvoerder

Dave.Cafmeyer@belisol.be

Jonas Vandewalle

Adviseur

Jonas.Vandewalle@belisol.be

Yassine Berrahou

Adviseur

yassine.berrahou@belisol.be

Klaas Six

Boekhouding

Klaas.Six@belisol.be

Wouter Vierstraete

Planning

Wouter.Vierstraete@belisol.be

Dave Vermet

Opmeter

Kortrijk@belisol.be

Brian Maertens

Opmeter

Kortrijk@belisol.be

Dries Gruwez

Administratie

Dries.Gruwez@belisol.com