Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Route de Hannut 14
5000 Namen

Openingsuren

Maandag 8:30 - 18:00
Dinsdag 8:30 - 18:00
Woensdag 8:30 - 18:00
Donderdag 8:30 - 18:00
Vrijdag 8:30 - 17:30
Zaterdag 10:00 - 13:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar.

Boek je afspraak online

Jérôme Nicolas

Zaakvoerder

Jerome.Nicolas@belisol.be

Jean-François Gilles

Zaakvoerder

Jean-Francois.Gilles@belisol.be

Laurent Panepinto

Adviseur

Laurent.Panepinto@belisol.be

Patricia Sciarra

Administratie

Patricia.Sciarra@belisol.be

Francoise Despineux

Administratie

Francoise.Despineux@belisol.be

Steeves Muselle

Verkoop

steeves.muselle@belisol.com

Jean-Luc Piette

Verkoop

jean-luc.piette@belisol.com