Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Westlaan 373
8800 Roeselare

Openingsuren

Maandag Op afspraak
Op afspraak
Dinsdag 10:00 - 12:00
13:30 - 17:30
Woensdag 10:00 - 12:00
13:30 - 17:30
Donderdag 10:00 - 12:00
13:30 - 17:30
Vrijdag 10:00 - 12:00
13:30 - 17:30
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag 10:00 - 17:00

Onze adviseurs staan 24 op 7 voor jou klaar.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Boek je afspraak online

Dave Cafmeyer

Zaakvoerder

Dave.Cafmeyer@belisol.be

Fabrice Devolder

Adviseur

Fabrice.Devolder@belisol.be

Kelly Verhaeghe

Adviseur

Kelly.Verhaeghe@belisol.be

Klaas Six

Boekhouding

Klaas.Six@belisol.be

Wouter Vierstraete

Planning

Wouter.Vierstraete@belisol.be

Anganie Vanslambrouck

Dossierbeheer

Anganie.Vanslambrouck@belisol.be

Dries Gruwez

Administratie

Dries.Gruwez@belisol.com

Dave Vermet

Opmeter

Roeselare@belisol.be

Brian Maertens

Opmeter

Roeselare@belisol.be

Opendeurdagen

Onze showroom is uitzonderlijk geopend op zondag 24 september en zondag 1 oktober. Kom gerust langs!