Ramen, deuren en schuiframen bij Belisol Straatsburg

Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

337 Avenue de Colmar
67100 Strasbourg

Openingsuren

Maandag 10:00 - 17:00
Dinsdag 10:00 - 17:00
Woensdag 10:00 - 17:00
Donderdag 10:00 - 17:00
Vrijdag 10:00 - 17:00
Zaterdag Op afspraak
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar. Wij komen graag bij jou langs of we ontvangen je in onze showroom in Straatsburg.

Tamer Durdu

Zaakvoerder

Tamer.durdu@belisol.com

Vincent Schalck

Adviseur

Vincent.Schalck@belisol.com

Johan Decarriere

Technico-commerciale

Johan.Decarriere@belisol.com

Nathalie Bur

Administratie

Nathalie.Bur@belisol.com

Herve Lagrange

Opmeter

Herve.Lagrange@belisol.com

Alexandre Pascale

Opmeter

strasbourg@belisol.fr

Marco Rosa

Technico-commerciale

marco.rosa@belisol.com