Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

337 Avenue de Colmar
67100 Strasbourg

Openingsuren

Maandag 10:00 - 12:30
14:00 - 18:00
Dinsdag 10:00 - 12:30
14:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 12:30
14:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 12:30
14:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 12:30
14:00 - 18:00
Zaterdag Op afspraak
Op afspraak
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan 24 op 7 voor jou klaar.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Boek je afspraak online

Vincent Schalck

Zaakvoerder

Vincent.Schalck@belisol.com

Jean-Christophe Lasthaus

Adviseur

Jean-Christophe.Lasthaus@belisol.com

Sylvain Richert

Adviseur

Sylvain.Richert@belisol.com

Nathalie Bur

Administratie

Nathalie.Bur@belisol.com

Herve Lagrange

Opmeter

Herve.Lagrange@belisol.com

Florian Dumont

Opmeter

strasbourg@belisol.fr

Alexandre Pascale

Opmeter

strasbourg@belisol.fr

Opendeurdagen

Onze showroom is uitzonderlijk geopend op zondag 24 september en zondag 1 oktober. Kom gerust langs!