Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Sint-Truidensesteenweg 403
3300 Tienen

Openingsuren

Maandag 14:00 - 18:00
Dinsdag 14:00 - 18:00
Woensdag Op afspraak
Donderdag 14:00 - 18:00
Vrijdag Op afspraak
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan 24 op 7 voor jou klaar.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Boek je afspraak online

Isabelle Drieskens

Zaakvoerder

tienen@belisol.be

Werner Everaerts

Zaakvoerder

leuven@belisol.be

Patrick Roosen

Adviseur

0476 90 75 63

Patrick.Roosen@belisol.be

Hans Wouters

Adviseur

0476 64 45 66

Hans.Wouters@belisol.be

Miet Housen

Hoofd boekhouding

boekhouding.leuven@belisol.be

Luc Vanoppen

Technisch verantwoordelijke

Luc.Vanoppen@belisol.be

Ineke Hanson

Nacalculatie

Ineke.Hanson@belisol.be

Nico Swinnen

Opmeter

Nico.Swinnen@belisol.be

Sarah Sallaerts

Afspraken verkoop & definitieve opmeting

receptie.leuven@belisol.be

Erika Coenen

Dienst na verkoop

Erika.Coenen@belisol.be