Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Zegestraat 3
2830 Willebroek

Openingsuren

Maandag Op afspraak
Dinsdag Op afspraak
Woensdag Op afspraak
Donderdag Op afspraak
Vrijdag 13:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan 24 op 7 voor jou klaar.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Boek je afspraak online

Hilde Dirix

Zaakvoerder

Hilde.Dirix@belimech.be

Monique Dirix

Zaakvoerder

Monique.Dirix@belimech.be

Ann Possemiers

Administratie

administratie@belimech.be

Roger Ver Elst

Technico-commerciale

roger@belimech.be

Marc De Deckker

Adviseur

marc@belimech.be

Dieter Koppers

Adviseur

dieter@belimech.be