Belisol Leuven

016/29.53.10
Of

Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Adres

Tiensevest 186
3000 Leuven

Openingsuren

Maandag 9:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Dinsdag 9:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Woensdag 9:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Donderdag 9:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Vrijdag 9:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 12:30
12:30 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan 24 op 7 voor jou klaar.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Boek je afspraak online

Isabelle Drieskens

Zaakvoerder

leuven@belisol.be

Werner Everaerts

Zaakvoerder

leuven@belisol.be

Nicky Vanoppen

Adviseur

Nicky.Vanoppen@belisol.be

Patrick Roosen

Adviseur

Patrick.Roosen@belisol.be

Hans Moons

Adviseur

Hans.Moons@belisol.be

Hans Wouters

Adviseur

Hans.Wouters@belisol.be

Charlotte Vanderheyden

Adviseur

Charlotte.Vanderheyden@belisol.be

Deborah Smets

Dienst na verkoop

nadiensten.leuven@belisol.be

Miet Housen

Hoofd boekhouding

Miet.Housen@belisol.be

Elize Coeckelberghs

Boekhouding & Premies

Elize.Coeckelberghs@belisol.com

Luc Vanoppen

Technisch verantwoordelijke

Luc.Vanoppen@belisol.be

Jonas Torsin

Calculatie

Jonas.Torsin@belisol.be

Ineke Hanson

Nacalculatie

Ineke.Hanson@belisol.be

Planning

Planning

planning.leuven@belisol.be

Nico Swinnen

Opmeter

Nico.Swinnen@belisol.be

Erwin Liebens

Opmeter

Erwin.Liebens@belisol.be

Sarah Sallaerts

Afspraken verkoop & definitieve opmeting

receptie.leuven@belisol.be

Belisol op de Jaarbeurs Leuven

De 70ste editie van de jaarbeurs in Leuven opent haar deuren op zaterdag 27 augustus 2016. Je kan er kennismaken met de producten en diensten van ruim 200 exposanten. Ook Belisol is aanwezig! Hier kan je een toegangskaart downloaden.

De jaarbeurs vindt plaats van 27 augustus tot 4 september 2016. Open alle dagen van 14 tot 20u. Enkel op zondag van 11 tot 18u.