Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Tiensevest 186
3000 Leuven

Openingsuren

Maandag 9:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Dinsdag 9:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Woensdag 9:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Donderdag 9:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Vrijdag 9:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 12:30
12:30 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan 24 op 7 voor jou klaar.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Boek je afspraak online

Isabelle Drieskens

Zaakvoerder

leuven@belisol.be

Werner Everaerts

Adviseur

leuven@belisol.be

Patrick Roosen

Adviseur

0476 90 75 63

Patrick.Roosen@belisol.be

Hans Moons

Adviseur

0475 75 05 24

Hans.Moons@belisol.be

Hans Wouters

Adviseur

0476 64 45 66

Hans.Wouters@belisol.be

Nicky Vanoppen

Adviseur

0479 95 88 77

Nicky.Vanoppen@belisol.be

Miet Housen

Hoofd boekhouding

boekhouding.leuven@belisol.be

Luc Vanoppen

Technisch verantwoordelijke

Luc.Vanoppen@belisol.be

Ineke Hanson

Nacalculatie

Ineke.Hanson@belisol.be

Nico Swinnen

Opmeter

Nico.Swinnen@belisol.be

Sarah Sallaerts

Afspraken verkoop & definitieve opmeting

receptie.leuven@belisol.be