Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Tiensevest 186
3000 Leuven

Openingsuren

Maandag 10:00 - 12:30
13:30 - 17:00
Dinsdag 10:00 - 12:30
13:30 - 17:00
Woensdag Op afspraak
Donderdag 10:00 - 12:30
13:30 - 17:00
Vrijdag 10:00 - 12:30
13:30 - 17:00
Zaterdag 10:00 - 12:30
12:30 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar.

Boek je afspraak online

Isabelle Drieskens

Zaakvoerder

leuven@belisol.be

Patrick Roosen

Adviseur

0476 90 75 63

Patrick.Roosen@belisol.be

Hans Moons

Adviseur

0475 75 05 24

Hans.Moons@belisol.be

Hans Wouters

Adviseur

0476 64 45 66

Hans.Wouters@belisol.be

Nicky Vanoppen

Adviseur

0479 95 88 77

Nicky.Vanoppen@belisol.be

Algemene administratie

Administratie

receptie.leuven@belisol.com

Boekhouding & premies

Boekhouding

boekhouding.leuven@belisol.com

planning Leuven

Planning

planning.leuven@belisol.com

Dienst-na-verkoop

Dienst na verkoop

nadiensten.leuven@belisol.com