Ramen, deuren en schuiframen bij Belisol Mechelen

Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Mechelsesteenweg 207
2820 Bonheiden

Openingsuren

Maandag 10:00 - 18:00
Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar. Wij komen graag bij jou langs of we ontvangen je in onze showroom in Mechelen.

Gunther Schouppe

Zaakvoerder

gunther.schouppe@belisol.com

Nadia Michiels

Zaakvoerder

nadia.michiels@belisol.com

Ann Possemiers

Administratie

administratie.mechelen@belisol.com

Roger Ver Elst

Adviseur

roger.verelst@belisol.com

Dieter Koppers

Adviseur

dieter.koppers@belisol.com

Sam Carael

Adviseur

sam.carael@belisol.com

Boekhouding

Boekhouding

boekhouding.mechelen@belisol.com

Klantendienst

Dienst na verkoop

klantendienst.mechelen@belisol.com

Planning

Planning

planning.mechelen@belisol.com