Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Mechelsesteenweg 207
2820 Bonheiden

Openingsuren

Maandag 10:00 - 18:00
Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan 24 op 7 voor jou klaar.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Boek je afspraak online

Hilde Dirix

Zaakvoerder

Hilde.Dirix@belimech.be

Monique Dirix

Zaakvoerder

Monique.Dirix@belimech.be

Ann Possemiers

Administratie

administratie@belimech.be

Roger Ver Elst

Technico-commerciale

roger@belimech.be

Dieter Koppers

Adviseur

dieter@belimech.be

Marc De Deckker

Adviseur

marc@belimech.be