Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Annecy.

Straat en huisnummer

4 Avenue Zanaroli
74600 Seynod

Openingsuren

Maandag 10:00 - 12:30
14:00 - 19:00
Dinsdag 10:00 - 12:30
14:00 - 19:00
Woensdag 10:00 - 12:30
14:00 - 19:00
Donderdag 10:00 - 12:30
14:00 - 19:00
Vrijdag 10:00 - 12:30
14:00 - 19:00
Zaterdag 10:00 - 12:30
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar.

Boek je afspraak online

Manuel Willame

Zaakvoerder

Manuel.Willame@belisol.com

Gilles Simonet

Adviseur

Simonet.Gilles@belisol.com

Laurent Bozon

Adviseur

Laurent.Bozon@belisol.com

Patrick Dvoskine

Adviseur

patrick.dvoskine@belisol.com

Alex Raisi

Adviseur

Alex.Raisi@belisol.com

Mikael Sala

Verkoop

mikael.sala@belisol.com

Bruno Thlang

Adviseur

bruno.thlang@belisol.com