Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Bordeaux.

Straat en huisnummer

178 Avenue de Saint Médard
33320 Eysines

Openingsuren

Maandag 9:00 - 12:00
14:00 - 18:00
Dinsdag 9:00 - 12:00
14:00 - 18:00
Woensdag 9:00 - 12:00
14:00 - 18:00
Donderdag 9:00 - 12:00
14:00 - 18:00
Vrijdag 9:00 - 12:00
14:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 12:00
14:00 - 18:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar.

Boek je afspraak online

Michel Franelli

Zaakvoerder

Michel.Franelli@belisol.com

Mylène Theissing

Adviseur

Mylene.Theissing@belisol.com

Anne-Laure Pilo

Commercieel assistent

bordeaux@belisol.fr

Niel Houbedine

Verkoop

Niel.Houdebine@belisol.com

Cedric Arnaud

Adviseur

cedric.arnaud@belisol.com

Benjamin Boissavy

Technisch verantwoordelijke

bordeaux@belisol.fr

Pierre Guilliaume Laval

Technieker

bordeaux@belisol.fr

Yoan Faure

Technieker

bordeaux@belisol.fr

Christopher Roulot

Adviseur

christopher.roulot@belisol.com

Eric Zanin

Zaakvoerder

Eric.Zanin@belisol.com

David Lang

Adviseur

david.lang@belisol.com