Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Gijmelsesteenweg 2
3200 Aarschot

Openingsuren

Maandag Op afspraak
Dinsdag 14:00 - 18:00
Woensdag 14:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 13:00
14:00 - 17:45
Vrijdag 10:00 - 13:00
14:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan 24 op 7 voor jou klaar.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Boek je afspraak online

Isabelle Drieskens

Zaakvoerder

aarschot@belisol.be

Werner Everaerts

Zaakvoerder

leuven@belisol.be

Hans Moons

Adviseur

0475 75 05 24

Hans.Moons@belisol.be

Nicky Vanoppen

Adviseur

0479 95 88 77

Nicky.Vanoppen@belisol.be

Erika Coenen

Dienst na verkoop

Erika.Coenen@belisol.be

Miet Housen

Hoofd boekhouding

boekhouding.leuven@belisol.be

Luc Vanoppen

Technisch verantwoordelijke

Luc.Vanoppen@belisol.be

Ineke Hanson

Nacalculatie

Ineke.Hanson@belisol.be

Nico Swinnen

Opmeter

Nico.Swinnen@belisol.be

Sarah Sallaerts

Afspraken verkoop & definitieve opmeting

receptie.leuven@belisol.be