Belisol Aarschot

016/29.53.10
Of

Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Gijmelsesteenweg 2
3200 Aarschot

Openingsuren

Maandag Op afspraak
Dinsdag 14:00 - 18:00
Woensdag 14:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 13:00
14:00 - 18:00
Vrijdag 14:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan 24 op 7 voor jou klaar.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Boek je afspraak online

Isabelle Drieskens

Zaakvoerder

aarschot@belisol.be

Werner Everaerts

Zaakvoerder

leuven@belisol.be

Hans Moons

Adviseur

Hans.Moons@belisol.be

Nicky Vanoppen

Adviseur

Nicky.Vanoppen@belisol.be

Deborah Smets

Dienst na verkoop

nadiensten.leuven@belisol.be

Miet Housen

Hoofd boekhouding

Miet.Housen@belisol.be

Elize Coeckelberghs

Boekhouding & Premies

Elize.Coeckelberghs@belisol.com

Luc Vanoppen

Technisch verantwoordelijke

Luc.Vanoppen@belisol.be

Jonas Torsin

Calculatie

Jonas.Torsin@belisol.be

Ineke Hanson

Nacalculatie

Ineke.Hanson@belisol.be

Planning

Planning

planning.leuven@belisol.be

Nico Swinnen

Opmeter

Nico.Swinnen@belisol.be

Erwin Liebens

Opmeter

Erwin.Liebens@belisol.be

Sarah Sallaerts

Afspraken verkoop & definitieve opmeting

receptie.leuven@belisol.be