Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Outre-Cour 122
4651 Battice

Openingsuren

Maandag 9:00 - 17:00
Dinsdag 9:00 - 17:00
Woensdag 9:00 - 17:00
Donderdag 9:00 - 17:00
Vrijdag 9:00 - 17:00
Zaterdag 10:00 - 13:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan 24 op 7 voor jou klaar.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Boek je afspraak online

Thibaut Edelberg

Adviseur

Thibaut.Edelberg@belisol.be

Patrice Grenier

Adviseur

Patrice.Grenier@belisol.be

Kris Crommen

Technisch verantwoordelijke

Kris.Crommen@belisol.be

Laurent Schoepp

Werfleider

Laurent.Schoepp@belisol.be

Karine Peeters

Administratie

Herve@belisol.be

Aurore Pion

Administratie

Herve@belisol.be

Bruno Delongueville

Verkoop

bruno.delongueville@belisol.com