Belisol Herve

087/301.301
Of

Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Outre-Cour 122
4651 Battice

Openingsuren

Maandag Op afspraak
Dinsdag 9:00 - 12:30
13:00 - 17:30
Woensdag 9:00 - 12:30
13:00 - 17:30
Donderdag 9:00 - 12:30
13:00 - 17:30
Vrijdag 9:00 - 12:30
13:00 - 17:30
Zaterdag 10:00 - 16:30
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan 24 op 7 voor jou klaar.

Heb je een vraag of wil je een afspraak vastleggen, bel ons nu ook na de openingsuren.

Boek je afspraak online

David Edelberg

Zaakvoerder

David.Edelberg@belisol.be

Vincent Ilardo

Adviseur

Vincent.Ilardo@belisol.be

Thierry Mossay

Adviseur

Thierry.Mossay@belisol.be

Thibaut Edelberg

Adviseur

Thibaut.Edelberg@belisol.be

Kris Crommen

Technisch verantwoordelijke

Kris.Crommen@belisol.be

Karine Peeters

Administratie

Herve@belisol.be