Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Antwerpen.

Straat en huisnummer

Herentalsebaan 485
2160 Wommelgem

Openingsuren

Maandag 10:00 - 17:00
Dinsdag 10:00 - 17:00
Woensdag 10:00 - 17:00
Donderdag 10:00 - 17:00
Vrijdag 10:00 - 17:00
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar.

Boek je afspraak online

Diederik Van Himme

Zaakvoerder

Diederik.Vanhimme@belisol.be

Nicole Van Himme

Zaakvoerder

Nicole.Vanhimme@belisol.be

Paul Herbots

Verkoop

Paul.Herbots@belisol.be

Marc Rombouts

Verkoop

Marc.Rombouts@belisol.be

Tim Van Laer

Verkoop

Tim.VanLaer@belisol.be

Nico Verbaenen

Verkoop

nico.verbaenen@belisol.be

Philip De Winter

Verkoop

philip.dewinter@belisol.com

Erlend Spinnox

Verkoop

Erlend.spinnox@belisol.com

Danny De Ridder

Administratie

Antwerpen@belisol.be

Vivi De Brouwer

Administratie

Antwerpen@belisol.be

Liesbet Vandyck

Administratie

Antwerpen@belisol.be

Mariko Van Himme

Administratie

Antwerpen@belisol.be

Debora De Bruyn

Administratie

Antwerpen@belisol.be