Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Tilburg.

Straat en huisnummer

Jules Verneweg 21-14
5015 BE Tilburg

Openingsuren

Maandag 9:00 - 17:00
Dinsdag 9:00 - 17:00
Woensdag 9:00 - 17:00
Donderdag 9:00 - 17:00
Vrijdag 9:00 - 17:00
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar.

Boek je afspraak online

Jimmy Soekhie

Verkoop

Jimmy.Soekhie@belisol.com

Jules Wouters

Verkoop

Jules.Wouters@belisol.com

Alida van Wijland-Verwijs

Administratie

alida.verwijs@belisol.com

Jetske Hooymayers

Administratie

tilburg@belisol.com

Huseyin Dogan

Service

service-breda@belisol.com

Marc Polfliet

Werkvoorbereider

werkvoorbereiding.breda@belisol.com

Barbara Mikhout

Boekhouding

Barbara.Mikhout@belisol.com

Jamie Eshuis

Planning

Jamie.Eshuis@belisol.com