Dankjewel!

We hebben je aanvraag goed ontvangen. Je ontvangt in je mailbox nog een bevestigingsmail.
Als je ondertussen vragen hebt, kan je steeds contact opnemen met de showroom van Belisol Hasselt.

Straat en huisnummer

Genkersteenweg 368
3500 Hasselt

Openingsuren

Maandag 10:00 - 18:00
Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag Op afspraak
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor jou klaar.

Boek je afspraak online

Isabelle Alen

Zaakvoerder

Isabelle.Alen@belisol.be

Frédéric Alen

Zaakvoerder

Frederic.Alen@belisol.be

Jimmy Gierts

Adviseur

Jimmy.Gierts@belisol.be

Lotte Moonen

Onthaal & Offertedienst

Lotte.Moonen@belisol.be

Kris Crommen

Technisch verantwoordelijke

Kris.Crommen@belisol.be

Jonatan Neven

Adviseur

Jonatan.neven@belisol.com